Hakkımızda


Truva Bilgi İşlem İştirakidir.


Truva Bilgi İşlem Teknolojileri Elektronik Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri (Truva) 1997 yılında faaliyet göstermeye başlamış ve iş tanımı olarak İnternet Sitesi TasarımıTeknik DestekGüvenlik SistemleriYazılım Desteği ve Çözüm Ortaklığı alanında çalışmalarına halen Cevizli Mahallesi Saraylar Caddesi No:6 Dap Vazo Kule C Blok Kat:7 Daire 48 – Maltepe / İSTANBUL’da bulunan ofisinden devam ettirmektedir.

Tasarım yaparken fark yaratmayı, yapılmayanı yapmayı, farklılık yaratırken ziyaretçinin alışkanlıklarına ters düşmeden sade ve anlaşılır kullanım ile içeriğe ve ürüne / hizmete kolay erişilen siteler üretmeye dikkat ediyoruz.

Dijital dünyada son çıkan yenilikleri yakından takip edip işlerimize uyguluyoruz. Talep edilen projelere kendi fikirlerimizi ve yorumlarımızı katarak projeyi başarıya ulaştırıyoruz. Yaptığımız işleri uluslararası testlerden geçirdikten sonra yayınlıyoruz.

Kendi tabirimizle, "işe yarayan, kolay bulunan, teknolojik ve akıllı" web siteleri hazırlamaya dikkat ediyoruz. İnternet kullanıcılarının beğenilerini / alışkanlıklarını takip ediyor, işlerimize entegre ediyor ve ziyaretçilerin dikkatini çekecek şekilde tasarımlarımızı hazırlıyoruz.


WEB YAZILIM HİZMETLERİ
Yeni kodlama teknikleriyle internet siteleriniz her cihazda (iPad, iPhone, Android) eksiksiz açılacak şekilde hazırlanır.

BAKIM & TEKNİK DESTEK
Kurumsal Bakım Anlaşmaları hizmetimizle sizlere kurumunuz/işletmeniz için topyekün teknik hizmet veriyoruz.

ÜRÜN TEMİNİ
"Bilgisayar" ve "Elektronik" ürün ihtiyaçlarınız için binlerce ürünlük hizmetimizle yanınızdayız! Yararlanmak için bizimle irtibata geçiniz.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Truva Bilgi İşlem kişilere ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik ve alarm sistemleri çözümleri sunmaktadır.

E-TİCARET SİSTEMLERİ
Size özel tasarımlarla, sınırsız ürün desteğiyle tamamiyle sizin kontrolünüzde bir e-ticaret sistemine ne dersiniz ?

MUHASEBE ÇÖZÜMLERİ
LOGO, yalnızca yazılım değil, ihtiyaçlarınızı karşılayacak, kurumunuzun katma değerini artıran ve verimlilik sağlayan bir platform sunar.