Hakkımızda


Truva Bilgi İşlem İştirakidir.


Truva Bilgi İşlem Teknolojileri Elektronik Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri (Truva) 1997 yılında faaliyet göstermeye başlamış ve iş tanımı olarak İnternet Sitesi TasarımıTeknik DestekGüvenlik SistemleriYazılım Desteği ve Çözüm Ortaklığı alanında çalışmalarına halen İnkılap Mahallesi Küçüksu Caddesi No:231/A Ümraniye / İstanbul’da bulunan ofisinden devam ettirmektedir.

Tasarım yaparken fark yaratmayı, yapılmayanı yapmayı, farklılık yaratırken ziyaretçinin alışkanlıklarına ters düşmeden sade ve anlaşılır kullanım ile içeriğe ve ürüne / hizmete kolay erişilen siteler üretmeye dikkat ediyoruz.

Dijital dünyada son çıkan yenilikleri yakından takip edip işlerimize uyguluyoruz. Talep edilen projelere kendi fikirlerimizi ve yorumlarımızı katarak projeyi başarıya ulaştırıyoruz. Yaptığımız işleri uluslararası testlerden geçirdikten sonra yayınlıyoruz.

Kendi tabirimizle, "işe yarayan, kolay bulunan, teknolojik ve akıllı" web siteleri hazırlamaya dikkat ediyoruz. İnternet kullanıcılarının beğenilerini / alışkanlıklarını takip ediyor, işlerimize entegre ediyor ve ziyaretçilerin dikkatini çekecek şekilde tasarımlarımızı hazırlıyoruz.